Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"60. léta 20. stol., ocelové provedení, číselník kovový, ručičky kovové, dýnko značené číslované ref. číslo 161 009, korunka značená, stroj mechanický automat Omega - kalibr 552 s mikroregulací, 24 jewels, průměr 3,3 cm, původní kožený tah se značenou sponou Omega, funkční."